Vyhovující bydlení je základ


Kdo si bude stavět nový dům, ten má více možností jak si vytvořit vyhovující domov, než ten, kdo bydlí ve starší nemovitosti. I ta novostavba bude sice časem starší a bude potřebovat nový kabátek, ale rekonstrukce vás u novostavby čeká až za dlouho. A pokud bydlíte ve starší nemovitosti, nejspíš vás už nějaká ta oprava čeká. Nejlepší je provést kompletní rekonstrukci, ale samozřejmě záleží na mnoha faktorech. Jedním z nich je finanční situace, protože v dnešní době nejsou stavební materiály zrovna levné, stejně jako práce řemeslníků. Ty si musí většina lidí na práci najímat, protože stavební práce sami provádět nezvládnou.

Rekonstrukce od podlahy je vždycky daleko lepší, protože když se vrhnete do oprav, je dobré vzít všechno naráz. Budete mít pokoj zase na spoustu let a všechno budete mít hotové. Nebudete muset opravovat jednu místnost po druhé a neustále všechno stěhovat. Proto začněte inženýrskými sítěmi a pokračujte zednickými pracemi. Naposled by se měly dělat podlahy.

domov ložnice

Jak rekonstrukci provést?
Vše závisí na tom, zda budete rekonstruovat dům nebo byt. Většinou je potřeba stavební povolení nebo ohláška v případě, že se nezasahuje do nosných konstrukcí a nemění se vzhled stavby. Vždycky je lepší oslovit architekta, který vám pomůže nejen vyřídit všechny zákonné náležitosti, ale také vám navrhne funkční a hezký interiér podle vašich představ.

projekt bydlení

Architekti funkčních interiérů Evalofa.com vám pomohou vytvořit domov vašich snů. Díky spolupráci s architektem vám ubyde spousta starostí se sháněním nejen projektu, ale i se sháněním řemeslníků, protože projekční kanceláře často spolupracují s řemeslníky, a tak vám návrh mohou rovnou proměnit ve skutečnost. Ušetříte tím nejen peníze, ale i čas. Výsledkem bude perfektní výsledek a nový domov, po kterém jste toužili celé roky, ale nenašli jste odvahu nikoho oslovit.