Srdce domu


Vaření není jen povinnost
Je běžné že si každý doma vaří jídlo, a záleží na tom, v jakém prostředí si jídlo můžete připravovat. Nejlépe se samozřejmě vaří v nové kuchyni, která odpovídá vašim potřebám. Jenže ne každý má kuchyni novou, a musí se spokojit s tím co má. Pokud je ale vaše kuchyně malá a už se vám po těch mnoha letech nelíbí, nezbývá vám než si nechat udělat novou.

Líbí se vám moderní kuchyně luxusní které vídáte třeba v novostavbách? Nevadí pokud bydlíte ve starším bytě či domě, protože i vy takovou můžete mít. Jestli se chystáte k rekonstrukci, může pro vás být nová kuchyně impulsem, který jste potřebovali. Jak při rekonstrukci postupovat?

světlá linka

V prvé řadě si vyberte zda si necháte jen dát nové skříňky a nebo se do oprav pustíte po hlavě. Tato varianta je lepší. Sice budete chvilku žít v nepořádku život nebude zrovna pohodlný, ale je to lepší. Uděláte si hned nové rozvody inženýrských sítí, nové omítky i podlahu, a budete mít přípravu na novou linku. Díky tomu budete mít na další desítky let pokoj a nebudete riskovat, že se vám pokazí trubky i když už máte namontovanou novou linku. Byla by škoda mít nové skříňky a staré potrubí nebo i elektřinu.

tmavá linka

Kuchyni vám navrhne každé kuchyňské studio nebo truhlář přímo na míru. Pomocí plánovače můžete vybrat nejen jednotlivé dekory a provedení skříněk a korpusu, ale i úchytky nebo vnitřní členění linky. Vyberete si všechno co chcete a uvidíte hned v plánovači jak linka bude vypadat. A pokud si nebudete vědět rady, ochotně vám poradíme co změnit, aby byla linka maximálně prostorná a praktická. V takové lince se totiž vaří nejlépe.

I krásná a moderní linka může být cenově dostupná. Najděte tu svoji právě u nás a nechte si vyrobit linku, která vám bude sloužit dlouhé a dlouhé roky. Zaručujeme vám rychlost, dobrou cenu a kvalitu zpracování.