Toužíte po bydlení?


Lidí s opravdu extrémně vysokými příjmy je jako šafránu. I vysoce společenský postavení jedinci jako jsou lékaři nebo právníci si musí často brát hypotéky. Samozřejmě pro ně je její získání čato jednodušší díky vyšším příjmům, a většinou ji splatí i daleko rychleji než řadový zaměstnanec s příjmem do 600 tisíc korun ročně. Každý chce a potřebuje někde bydlet, a nelze se divit, že většina lidí chce bydlet ve svém. Je to větší jistota než bydlet v nájmu, protože nájem vám majitel pronajaté nemovitosti může ukončit. Samozřejmě musí dodržet zákonné podmínky, ale smlouvu vám vypoví bez problému. To se vám ve vlastním bytě či domě nestane.

peníze dolary

Jak jej získat?
Hypotéku lze čerpat na nákup dokončené stavby, rekonstrukci staršího bydlení a nebo na stavbu domu na vašem stavebním pozemku. Úvěr na bydlení, tedy hypotéku, získáte pomocí žádosti u banky. Je potřeba si projít všechny banky, protože každá vám nabídne jiné podmínky a jinou částku. Budete dokládat svoje příjmy i výdaje, a roli v rozhodnutí bude mít doslova každá utracená koruna.

nový dům

Pokud vám banka hypotéku neschválí, může pro vs být řešením americká hypotéka bez dokládání příjmů nebankovnihypoteky, kterou vyhledávají hlavně lidé, kteří sice mají dostatečně vysoké příjmy, ale také mají už například úvěr na auto. Pokud jste si jistí že úvěry dokážete splácet, téměř nic vám nebrání v cestě za vlastním bydlením.

I nebankovní společnosti chtějí aby jejich klienti spláceli své závazky, a tak neuzavírejte smlouvu o hypotéce za každou cenu. Vidina vlastního bydlení je sice opravdu velice lákavá, ale pro někoho kdo není finančně gramotný to může být cesta do pekel. Pokud se ve financích nevyznáte, kontaktujte dobrého finančního poradce, který vám pomůže propočítat vaši bonitu a vybere vám vhodný finanční produkt, který budete schopni financovat dlouhodobě, což hypotéka je.