Vydejte se do společnosti bez obav i bez podprsenky


Společenské události typu oslav, večírků a rautů bývají důvodem obléknout garderobu, která zůstává v šatníku uložena pouze pro příležitostné situace. Nemíváme tak často na sobě plesové šaty s volánky nebo modely halenek a šatů s hlubším dekoltem, zvláště pak vyznáváme-li spíše sportovní životní styl a jsme zvyklé na trička, mikiny či nátělníky. Vypravit se na podnikový večírek je docela lákavá představa, lze se tam seznámit se zajímavými lidmi jak mezi kolegy, tak i přizvanými hosty a jejich přáteli, a někteří lidé tu mohou nalézt i svého životního partnera. Vyplatí se tedy garderobě věnovat mimořádnou pozornost.

žena u moře

Chcete-li zapůsobit svým vzhledem, volte raději oblečení nepříliš vyzývavé, ale zároveň vkusné a přitažlivé na první pohled. Měly byste se snažit o nenucenost a přirozenost, tedy vlastnosti, shodující se s vaší povahou, která pak lépe vyzní v tom pravém světle. Vaše okolí nezajímá maska, kterou si nasazujete na maškarní ples, nýbrž to, co skutečně ukrýváte pod šaty, ve své duši.

ženský dekolt

V předchozím odstavci jsme se zmínili o tom, co ukrýváte pod šaty, ovšem tento výraz může mít ještě jeden význam, a sice velmi pragmatický, který samozřejmě zajímá každého zdravého heterosexuálního muže. Na podnikovém večírku byste ale neměly být středem pozornosti svým vyzývavým oděvem, zvláště pak, pokud si příliš nerozumíte s podprsenkou, co vám působí jen potíže, proto byste mohly sáhnout po oděvním doplňku – krytech na bradavky. Poslouží tam, kde chcete poprsí částečně odhalit a dát mu vyniknout ve spojení s oděvním materiálem, ale kde by měly být bradavky zakryté, aby nepřitahovaly pozornost tak, jako magnet ocelové hřebíky.

Kryty na bradavky se hodí ke všem typům dámského oblečení a postarají se o to, aby bradavky nevyčnívaly a nebyly důvodem k nějakému nedorozumění. Můžete je nosit při každé vhodné příležitosti při nákupech, procházkách městem a v přírodě, při sportu, na cestách, na dovolené, i v zaměstnání.