Jaké reklamní předměty se hodí pro potisk


Klíčenky a USB disky

Potisk reklamních předmětů se netočí pouze kolem triček, dnes se dá tisknout vlastně na cokoli, i na papírové tašky a karosérie aut. Chcete-li někoho potěšit vkusným dárkem, zkuste to například trochu netradičně, tedy třeba s powerbankou, obalem na mobil, klíčenkou nebo USB flash diskem.

USB flash disk

Čepice

Nosit kšiltovku s kšiltem dozadu je sice jistým symbolem vzdoru, ale nemusí se to přehánět, navíc kšilt má vpředu svůj význam pro zastínění slunečních paprsků, aby nezasahovaly do očí, když nemáte zrovna sluneční brýle. Nad kšiltem pak můžete mít zajímavý nápis, text, obrázek, logo, zkrátka cokoli vás napadne. A nezapomínejte volit pro potisk vhodnou barvu čepice, například žlutou, světle zelenou a růžovou, na jejichž světlých barvách vynikne tmavší nápis nebo firemní logo. Čepice jsou vděčným dárkem i lidem, s nimiž se chystáte někam na společnou dovolenou, například k moři. Na každou z nich nechte vytisknout jméno či přezdívku a bude to krásný upomínkový předmět.

Deštníky

Kdybyste jeli vlakem z Prahy do Chomutova přes Lužnou u Rakovníka, nedaleko Žatce vlak zastaví nad obcí s názvem Deštnice. Zda tamní název obce nějak souvisí s deštěm a deštníky, nevíme, každopádně byste na výletě vlakem měli mít pro jistotu deštník s sebou. A bude-li opatřen potiskem, bude to poměrně velká reklamní plocha. Můžete tímto způsobem propagovat cokoli i na velkou dálku, roztaženého deštníku s velkým nápisem si všimne kde kdo. Jedinou nevýhodou deštníků je, že se s nimi ukazujete jen sporadicky, protože naše země nepatří zrovna mezi deštivé oblasti, jako je například Anglie nebo deštné pralesy.

žlutý hrnek pro potisk

Hrnky

Hrnků není nikdy dost a mít doma barevnou sbírku keramiky či porcelánu a vařit si kávu nebo čaj do hrnku různých barev dle momentální nálady je docela zábavné a pěkné povyražení. Můžete darovat hrnek s potiskem komukoli jen tak pro radost, anebo lze realizovat třeba unikátní myšlenku ve formě dárku sady hrnků v sedmi barvách, a na každém z nich bude nápis dne v týdnu, jak se to občas objevuje v recesi s potiskem dámských kalhotek.