Prima hypotéka

Určitě jsou lidé, kteří si přejí bydlet stále v nájmu, ale jsou tady také lidé, kteří by chtěli bydlet ve vlastním domě anebo bytě. A pokud chtějí lidé bydlet ve vlastním bytě anebo domě, tak jim nic jiného nezbude, než si vzít hypotéku anebo pokud mají našetřené peníze, tak si můžou koupit hotově byt anebo dům. Abych pravdu řekla, tak můj sen už od dětství byl, že bych také chtěla bydlet ve vlastním domě. Malé byty mě ani moc nalákaly, protože já jsem vyrůstala na vesnici, kde jsme měli ohromný dům, byl to takový veliký statek. A na to jsem byla také zvyklá, že mám opravdu dostatek místa kolem sebe a že také máme velikou zahradu, kde se dá toho opravdu hodně pěstovat.

I hypotéka může být levná.

Jako malá jsem vždycky moc ráda kopala brambory nebo se starala o zvířata. Takže jsem si řekla, že v budoucnu nechci mít nic jiného než také nějakou velikou nemovitost, s tím, tak jako my jsme kdysi měli statek. Takže když jsme se potom s přítelem rozhodovali, jestli se vezmeme nějakou hypotéku nebo ne, tak rozhodování bylo opravdu jednoduché. Oba dva jsme chtěli nějakou hypotéku. Jenomže když jsme potom šli do banky za bankéřem, tak ona nám řekla, že je opravdu mnoho typů a druhů hypoték, že není jenom jeden druh, jak jsme si mysleli.

Jak jste na tom s penězi?

Takže nám potom pan bankéř doporučil se podívat na webové stránky hypoteka-bez-registru.net, kde jsme se dozvěděli, že existují různé druhy hypoték jako například nebankovní hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/nebankovni_hypoteka. Anebo americká nebankovní hypotéka. Ani jsme netušili, že tohle všechno existuje. Měla jsem pouze za to, že existuje jedna obyčejná hypotéka, která slouží k tomu, abychom si pořídili dům. Asi po dvou měsících nám americkou hypotéku chválili a my jsme s přítelem byli opravdu nadšení, že konečně si můžeme pořídit vysněný dům na vesnici. Sice to není veliká nemovitost, ale je to veliký samostatný dům na vesnici, přesně jaký jsme chtěli.