Práce vs. rodina

Úspěšné ženy. Mají to v životě těžší? Mnohdy ani ne, ale najít toho správného partnera do života je někdy velký oříšek a kolikrát se to zdá že taková žena zůstane sama. Jaký je vůbec problém? V čem spočívá? Je to tím že je v něčem úspěšná? Bojí se jí muži? Anebo jsou to chyby úspěšné podnikatelky, kterých si bohužel nevšimne. Anebo jen prostě jsou smířené s tím, že dlouhodobí vztah k ní nesedí, nebo nevydrží. Může se ale mýlit. Jasný cíl. Soustředí se tak na práci, že nemá vůbec čas na nic jiného. Jde si tvrdě za svojí kariérou. Jelikož to je právě to pro co teď žije. Ono, pokud je člověk workoholik, tak je těžké skloubit vztah s prací.

žena

Něco musí jít stranou. Ale bohužel vždycky to vyjde na vztah. A proto jsou takové ženy raději sami, než aby si museli vybírat. Myslíte si, že je to hloupost a jde to? Ano já myslím že máte pravdu. Protože pokud člověk opravdu chce tak jde mít obojí, jen se k tomu musí přizpůsobit. Ono se taky může stát, že se ve vztahu objeví dva kariéristi, kteří budou mít práci na prvním místě. A co z tahového vztahu budou mít. Je to někdy těžké, ale jak skloubit milenecký vtah s prací. Musí se k sobě přizpůsobit. Člověk nemůže mít všechno a pokud touží po nějakém dlouhodobém vztahu, tak pro to musí něco obětovat.

žena

Klidně i zvolnit v práci. Ale tohle je teprve jen vztah. Co teprve až přijdou děti a budou tvořit rodinu. Jak se v takové chvíli zachovat. Já si myslím, že na prvním místě by měla být bezpodmínečně rodina, ale třeba se mílím a některým to dokonce funguje a dokáží rodinu skloubit z prací a jsou tak v životě spokojeni. Důležité je, že děti nebudou strádat a radiče se jim budou věnovat. A pokud to opět nefunguje tak je něco hodně špatně. Musíte si sami rozmyslet co je pro vás důležité, zda rodinný, spokojený život anebo práce. Už je to bohužel tak.