Krásná svatba


Když jsem otěhotněla, byla jsem s přítelem v sedmém nebi, protože můj přítel mi stále dokola opakoval, že byl na vyšetření a prý nemohl mít děti. Nebo jen s velkým zázrakem. A tohle vám zmiňuji hlavně kvůli tomu, protože předtím jsme se už dva a půl roku snažili o dítě a vůbec se nám to nedařilo. Takže já sama už jsem se začala smiřovat s tím, že já své děti vlastní mít nikdy nebudu. A s přítelem jsme se tedy dohodli, že pokud se nám to nepovede ještě do dvou let, že budeme adoptovat dítě. A musím uznat, že jsem se stále v duchu modlila, aby mi bůh seslal dítě.

Mám pěkné fotky.

Jenomže jak už to tak bývá, tak ne se všechno vždycky splní do poslední tečky. Ale já jsem byla výjimka. A to naštěstí! Takové štěstí jsem ani nečekala. Ani nevíte, jaké příjemné překvapení to bylo, když jsem se ráno probudila a bylo mi špatně. Já vím, je to takový paradox. Mnoho lidí je vždycky určitě naštvaných, když jim je špatně od žaludku a stále jenom zvrací. Jenomže já jsem to brala jako boží znamení a byla jsem na žena, takže už jsem tušila, že jsem nejspíš těhotná. Tak jsem si udělala těhotenský test, který mi to potvrdil a těhotná jsem byla. Když jsem tohle řekla svému příteli, tak hned popadl svou tašku a utíkal ven. Nevěděla jsem, to tohle má znamenat.

Jsem vdaná.

Proč ho přítel utíkal? Samozřejmě, že pro zástupný prsten! Byla jsem v šoku. Tohle jsem vůbec nečekala, takže přítel ihned spěchal pro zásnubní prsten. Já jsem se potom musela všem pochlubit. A protože mám ráda všechno kompletní a hotové, tak jsem také začala shánět už svatebního fotografa. A protože s přítelem bydlíme v Hradci Králové, tak jsme s přítelem také chtěli svatebního fotografa z Hradce Králové. Musím uznat, že informace o tomto svatebním fotografovi z Hradce Králové se dozvíte na webové stránce yorge.cz, kde je svatební fotograf a můžete se také podívat na galerii. Jsou tady opravdu krásné fotky. Já sama za sebe vám tohoto fotografa mohu doporučit, protože jsem z něj byla opravdu velice nadšená. Má skvělé služby a také ceny jsou opravdu nízké, takže se nemusíte kvůli svatební fotkám zadlužit. A navíc, svatba za to stojí, a tak nezapomeňte, že kvalitní fotograf vám zajistí potom krásné vzpomínky na vaši milovanou svatbu.