Oslava

Potřebujete na svůj velký den místo, nebo přístřeší?

Nevidím v tom žádný problém. Pokud chcete mít oslavu narozenin venku tak jediné východisko je si sehnat velký party stan, kde se všichni hosté vejdou. Díky stanu budou chráněny třeba i před nepříznivým počasím a taky i před sluníčkem, pokud bude opravdu teplo. Mít takový stan je opravdu výhodou, protože počasí je opravdu málo kdy předvídatelné a nemůžete vědět co vás potká. A když to budete brát na lehkou váhu a mávnete nad tím rukou, tak se vám to třeba může vymstít. Navíc si můžete půjčit i více stanů, pokud nechcete mít jeden veliký a oslavu si rozdělit na etapy.

oslava

Třeba v jednom budou mít děti hrací koutek, kde budou mít hračky, stoleček s nějakým malování, a dokonce jim tam můžete dát boční stěny, aby jim do stanu nefoukalo. Další stan můžete třeba použít na catering, kde budete mít občerstvení a jeden hlavní stan kde se bude všechno odehrávat. Já si myslím že je to takhle úplně ideální, jelikož budete mít všechno, jak se říká pod palcem. A nebudete se muset stresovat, zda se všichni pod stan vejdete. A kde si takový stan můžete pořídit. No máte pár možností. Buď si ho vypůjčíte od někoho známého, kdo takový stan vlastní, ale většinou bude mít vlastník jeden stan, na co by mu byli třeba tři že ano.

oslava

Dále si stany klidně můžete koupit. Ale to mi nepřijde moc reálné. Jsou to zbytečně vyhozené finance do větru, pokud víte že stany použijete jenom jednou. No a ta třetí možnost je půjčovna party stanů, kde si stan můžete vypůjčit a pak ho taky snadno vrátit. Což je opravdu ta nejlepší varianta pro vás a je to úplně ideální. Na víc stany si můžete vypůjčit v různých rozměrech, tak že se vám budou hodit. Firma, která stany půjčuje dokonce nabízí i že stany přivezou, rozloží a při konci akci pak stany demontují a odvezou si je. Což vám může ulehčit hodně práce a taky času se všemi přípravami co máte v plánu. A taky další skvělá možnost je vypůjčení podlahy. Pokud vám nevyhovuje terén, kde budete mít oslavu, tak je možnost vypůjčení podlahy třeba na taneční parket nebo pod stoly s občerstvení, to se taky může hodit.