Jak vypadat mladší?

Kdo by nechtěl slyšet lichotku typu že vypadáte mladší než jste? Každého potěší, když vypadá mladší. Jenže jak toho dosáhnout? Děláte všechno pro to, abyste vypadali dobře? Jenže vzhled není všechno, důležité je především zdraví. Ale to jde ruku v ruce se vzhledem. Co je klíčem ke zdravému tělu a hezkému vzhledu? Překvapivě je to strava. Díky zdravé straně máme všechny vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro to, aby naše tělo fungovalo správně.

pokožka vrásky

Jste si jistí, že vaše tělo má všechno co potřebuje?
Jen skutečně málo lidí dokáže ve stravě přijmout všechno co potřebuje. Většina lidí nemá dostatek vitamínů a dalších prvků, což se negativně projevuje na zdravotním stavu i vzhledu. Jde to změnit a to tím, že si necháte od lékaře udělat krevní obraz, ze kterého zjistíte, čeho máte málo. A s výsledky potom můžete velice efektivně pracovat . Možná zjistíte, že máte nedostatek kolagenu. Je důležitý? Více než si myslíte.

Kolagen je zodpovědný za to, že naše klouby fungují správně a že nás nebolí každý pohyb. Jeho nedostatek může způsobovat různá onemocnění, kvůli kterým můžeme potřebovat i kloubní náhrady. Naše těla si umí kolagen vytvářet, ale tuto schopnost ztrácí už okolo 30. roku. A to je doba, kdy je nejlepší s doplňováním kolagenu začínat.

kolagenový nápoj

Jaký zvolit?
Kolagen existuje ve formě tablet a nebo prášku. Prášek je většinou snáze vstřebatelný, a stačí ho rozmíchat ve vodě. Získáte tak nápoj, který vypijete a máte doplněnou denní dávku kolagenu. S dávkou vám poradí váš lékař podle toho, kolik kolagenu máte na vaši váhu a věk denně přijmout. Nejlepší je živý kolagen, který se vyhýbá z mořských ryb. Je velmi snadno vstřebatelný a můžete si jej dávat každý den už od mladšího věku až do penze. Je vhodný pro muže i ženy a určitě s ním nešlápnete vedle. Jde o jeden z nejlepších kolagenů, jehož účinky jsou podloženy vědeckými studiemi.