Jak si užít léto bez chřipky

Jenže klid je asi tím posledním, co budete při letní chřipce pociťovat. http://www.nase-voda.cz/pvk-prazane-nebudou-nikdy-pocitovat-nedostatek-vody/ Krásné slunečné počasí vás v posteli moc dlouho neudrží a bude se spíše snažit ukázat, že venku je to mnohem krásnější. Jestliže se vám ale opravdu podaří onemocnět, pravděpodobně ani úplně nebudete mít náladu se jít procházet do parných veder nebo se ochlazovat na koupališti. Letní chřipka se projevuje prakticky totožnými příznaky, které charakterizují chřipku v zimních měsících. Možná se nevyhnete ucpanému nosu, možná vás začne škrábat v krku, kýchání a posmrkané kapesníky se budou s vámi pohybovat úplně všude.

různé druhy léků

Možná vás skolí horečka a postel se stane vaším oblíbeným útočištěm díky neustálé únavě. Zpočátku to vypadá hrozivě, ale ve většině případů naštěstí stačí nasadit správně zvolenou medikaci a pořádně odpočívat, aby chřipka za pár dní odešla. Ještě lepší ale je chřipce předcházet. Distribuce léčiv Technolife je sice i v létě na pacienty stižené touto virózou připravena, ale vy se s ní asi dobrovolně setkat nechcete. Jaká je tedy prevence, kterou si můžete dopomoci ke šťastnému létu bez otravných nemocí? Základním lékem na mnoho letních obtíží je dodržování pitného režimu.

smrkající žena

Nepředstavujte si pod tím ale pití ledových nápojů, kterými si vůbec nepomůžete. Hydratujte tělo vhodnými nápoji přiměřené teploty a pamatujte na heslo Sportem ku zdraví! Ani v létě se nemusíte bát sportovat, protože sport opravdu dokáže významně posílit náš imunitní systém. Oblékejte se přirozeně počasí, tzn. ani moc, ale ani málo. Vhodně zvolené oblečení vás nejen ve společnosti neztrapní, ale také vám trošku pomůže s obranyschopností. Pokud na letní chřipky trpíte, nebojte se zařadit i doplňky stravy a oblíbeného bojovníka proti těmto nemocem v podobě vitamínu C. A jestliže se zvládnete vyhnout přílišnému ochlazení klimatizací a teplotnímu šoku při změně prostředí, máte velkou šanci, že se vám toto nepěkné onemocnění vyhne obloukem.