Móda a bříško

Těhotenství je značná změna pro každou ženu. Hormony šílí a kila přibývají. Ale určitě se nemusíte vzdávat módních trendů jen proto, že vaše tělo se mění a tím se mění i vaše postava. Ale nevěšte hlavu, krásná můžete být za jakýchkoli okolností, a to i když čekáte malé miminko. přeci je to jenom nějakých osm měsíců, takže potom to bude zase jako předtím. Takže zapomeňte na předsudky a užívejte si své těhotenství. I v těhotenství můžete mít stylové oblečení, stačí jen vědět jak na to. V dnešní době už nemusíte zahalovat bříško do obrovského oblečení, nebo tunik, maxi šatů. Svět těhulek se rozrostl a móda pro ně je taky úplně jinde.

moda

Některé ženy mají to štěstí, že šatník ani nemusí moc obnovovat, ale jsme tu i my, kterým oblečení už nesedí anebo jim není pohodlné. To je přeci důležité abychom se cítili pohodlně. Určitě se nemusíte obávat s obepnutými topy, teď je vaše bříško přednost, noste ho jako doplněk. Tak že pokud nechcete, aby oblečení na vás opravdu třeba vyselo, tak se vůbec nestrachujte obléknout třeba i obepnuté džíny. K tomu si klidně můžete obout boty na podpatku. Přeci pokud jste je nosila doteď tak můžete do té doby, než vám to bude nepohodlné, poté obuv můžete vyměnit. Šaty?

moda

Šaty nesmí chybět v žádném ženském šatníku ať už jste těhotná nebo netěhotná. Můžete je nosit opravdu v každém ročním období a pro těhotenství jsou jako dělané. Určitě vám zajistí to nejlepší pohodlí v horkých letních dnech. To samé, pokud se vám válení v šatníku například overaly, ty jsou taky skvělé a módní, stejně tak jako laclače, které jsou stále trendy. Tak že už jen stačí nakombinovat skvělí outfit, který se vám bude nejlépe nosit a hurá, můžete si někam vyrazit za zábavou, s kamarádkami. Neznamená, že když jste těhotná tak musíte sedět doma. Ale na opak, užívejte si ještě své volné chvíle, dokud můžete. Potom se vám život obrátí a budete tu nejvíce pro to vaše miminko, ale ani s ním společenský život nekončí, i když si to spousta žen myslí, a tak se podle toho zařídí.