Krásný velký bazén

Pokud máte velkou zahradu, určitě vás již napadlo, že byste si nechali udělat pěkný bazén, díky kterému byste se mohli v létě ochladit kdykoli byste si vzpomněli. Přijde vám ale, že jsou bazény do země na klíč příliš velké, drahé nebo náročné na přípravu a údržbu? Nemusíte mít obavy, protože pokud do toho půjdete s námi, nebudete litovat. O všechno se postaráme, poradíme vám se vším, co budete potřebovat vědět a dodáme veškeré komponenty, takže si nebudete muset lámat hlavu s tím, jestli vám nechybí nějaká hadice, světlo či spojovací materiál.

Podívejte se na naši širokou nabídku, ve které jsou nejen klasické kousky, ale také nyní moderní a oblíbené přelivové bazény, různé ovály, obdélníky nebo i zaoblené varianty. Kromě toho, jsou samostatnou kategorií bazénové sety, kde výhodně můžete zakoupit jak samotný výlisek, tak například zastřešení a další příslušenství – od žebříků až po teploměry.

letní koupání

Další samostatnou kategorií je pak právě příslušenství – vyberete si přesně ten typ světel, který se vám líbí, zvolíte si čerpadlo, žebřík a tak podobně. Existují jisté standardizované rozměry, ze kterých lze vybírat, ovšem pokud by se vám žádný nehodil právě do vašeho prostoru, je možné vyrobit výlisek přímo na míru – přičemž je zde hranice 9 x 3,95 x 1,5 m přes kterou nelze překročit, a to kvůli možnostem převozu.

zahradní bazén

Abyste měli vše pohromadě, můžete si u nás rovnou nakoupit také bazénovou chemii, díky které bude vaše voda stále čistá a vhodná ke koupání. Zásadní věcí je udržet správné pH vody, protože potom je vše snadnější a není nutno přidávat ani tolik chemie, jako když je pH v nerovnováze. Myslete tedy na pH testery, přípravky pH plus a minus a další chemie bude spíše doplňková – praktický je například vločkovač, díky kterému se voda projasní, popřípadě také praktické tablety, které se rozpouští v plováku a dodávají do vody chlor a další složky.