Krása má mnoho podob

Co si myslíte, když vám dám tuto otázku. Dávají muži hlavně na vnější krásu anebo na tu vnitřní krásu. Když jsem se třeba ptala svého bratra, na co on si dává nejvíce záležet, tak chvíli musel přemýšlet. Potom mi řekl, že obě dvě krásné mají něco společného do sebe, že absolutně by asi nechodil s žádnou ženou, která by byla opravdu hodně ošklivá, ale měla by třeba dva vysokoškolské diplomy. Potom mi ale také bratr řekl, že by nechodili s nějakou krásnou modelkou, která by byla úplně hloupá a měla by pouze jenom základní vzdělání a neuměla by ani do deseti počítat.

Každý je nějak krásný.

Myslím si, že tohle je docela skvělý argument. A já, kdybych si měla vybírat muže, tak bych na tom byla asi stejně, jako můj bratr. Opravdu bych také nechtěl a nějakého muže, který neumí ani do deseti na počítač, a přesto by vypadal jako Brad Pitt anebo David Beckham. Takže jsem si řekla, že krása sice není absolutně všechno, ale taky mi na tom záleží. Protože jsem také slyšela, že záleží na prvních třech vteřinách, než zjistíte, jestli je mám dotyčný člověk opravdu hodně sympatický. Takže jsem si řekla, že než abych házela jako první flintu do žita, že bych si také zjistila některé informace o tom, jaký muž je.

Krása má mnoho podob.

Tedy sice nemusí být úplně nejchytřejší ze všech anebo nemusí být nejkrásnější ze všech mužů na světě, ale mám ráda, když je třeba někdo alespoň průměrný. Nepotřebuji nic ze zlata a opravdu se spokojím s průměrem a mě by to také tak stačilo. Takže pokud hledáte někoho krásného, dejte si také pozor, aby měl něco v hlavě. Já jsem vždy chtěla muže, který je opravdu pohodový a je mi sympatický a se kterým se také budu cítit krásně a bude mi s ním dobře. Nikdy bych nechtěla muže, který by mě třeba pomlouval nebo by byl nepříjemný. A mohl by si být krásný, jak by chtěl. Každý víme, že krása není všechno.