Dejte sbohem vložkám a tamponům


Když si berete něco na sebe, co je v bezprostředním kontaktu s vaší kůží, která je jedním z nejrozsáhlejších orgánů člověka, měli byste si dávat pozor, z čeho je látka složena, aby vás nedráždila a cítili jste se v ní pohodlně celý den, pokud budete muset to mít oblečené skutečně celý den. A to samé by mělo platit i o našem spodním prádle, vždyť se dotýká těch nejintimnějších míst, které si zaslouží stoprocentní kvalitu, aby nedocházelo k podráždění, zarudnutí a dalším neplechám. Zejména to také platí pro ženy, které když mají svůj nejméně oblíbený týden v měsíci, by měly dávat velký pozor, jaké používají prostředky ke zvládnutí těchto situací, kdy z nich nekontrolovatelně odchází tekutina. A možná jste si už také jako ženy všimly, že jednorázové hygienické pomůcky jsou vyrobené z plastu, proboha!

tampons

Nicméně díky vědcům a odborníkům, kteří dali hlavy dohromady, se nyní v dnešní době můžeme setkat již s hygienickými pomůckami, které žádné plasty neobsahují, lze tedy dosáhnout toho, že se jednou rozloží v přírodě, což o plastech neplatí. Ale na zvládnutí každoměsíčního týdne, kdy začínám ženám jejich cyklus, by jim tuto situaci nejlépe pomohly zvládnout dámské menstruační kalhotky, které se těší čím dál větší oblibě, především pro jejich zpracování a především proto, že je po jednom použití nevyhazujete, ale slouží vám dále.

tampony

Představujeme vám českou značku výrobce těchto produktů, kterým je značka MyFeminy a jejichž produkty jsou ušité z kvalitních italských bavlněných látek, skládají se z několika sacích vrstev, a dokonce máte možnost volby střihu a síly těchto vrstev, podle aktuální síly vaší menstruace. Přestaňte vyhazovat peníze z okna za věci, které vás všemožně mohou potrápit na kůži, které dělají nepořádek v životním prostředí a které lze hladce nahradit právě touto vychytávkou.