Skvělé vzdělání

Vždycky jsem si říkala, že vzdělání je opravdu hodně důležité. Například já osobně bych se asi neobešla bez toho, kdybych nemohla si každý den alespoň něco přečíst. Čtení knih mě baví, a to stejně také učebnic. A proto jsem si řekla, že jakmile jsem udělala vysokou školu, že mě opravdu hodně mrzí, že už se nemůžu dát vzdělávat a chodit do školy. Opravdu hodně mě to bavilo a někdy jsem si říkala, jestli mě vůbec chybí škola anebo učitelé a spolužáci. A také mi chybělo to, že už jsme se se spolužáky nescházeli v různých centrech nebo kavárnách anebo různých skupinách.

Ráda se učím online.

Opravdu hodně mě to bavilo, a proto mě mrzí, že už toho tohle vůbec není a také nikdy nebude. Je mi už víc jak třicet let, takže už nastal čas, abych pracovala. Jenomže potom jsme se s kamarádkou rozhodly, že bychom mohli spolu také navštěvovat různé vzdělávací kurzy. Řekla jsem si, že abych byla ještě více vzdělaná, že bych navštěvovala kurzy italštiny a také kurz účetnictví. Podle mého názoru by mě to opravdu hodně bavilo, takže jsem si vzala uvítací hodinu zdarma na dvě hodiny účetnictví. Musím uznat, že to opravdu hodně zábavné a baví mě to a jsem ráda, že moje kamarádka do toho šla se mnou, protože podle mého názoru vzdělávání se není nikdy dost a když to člověka baví, tak je to dvojnásobná radost.

Keramika se mi líbí.

Nakonec to tedy všechno dopadlo tak, že mám hotový půlroční kurz účetnictví a také dva roky kurzu angličtiny a také mé tolik oblíbené italštiny. I vám doporučuji, že byste mohli zkusit nějaké jazykové kurzy, které se vám jistě budou moc hodit nebo také zkuste jiné kurzy. Co třeba také zmíněný kurz účetnictví nebo něco podobného? Nebo se přihlaste také do školy umění a zkusit hrát na nějaký hudební nástroj nebo se přihlaste do keramiky. Tam jsem také kdysi chodila. Keramika byla docela super, ale později mě to moc tam nebavilo, protože mi přišlo, že se to tam všechno jenom opakuje, takže jsem tam potom nechodila a spíše mě to dost nudilo. Ale jinak keramické věci mám moc ráda.