Pohodlné sezení na vozíku


Znáte někoho, kdo je na vozíku a nemusí se cítit vůbec pohodlně? Pokud ano, tak je to velice smutné, protože si myslím, že každý člověk má nárok na to, aby se cítil pohodlně a také, aby se mu pohodlně leželo a také se dělo. Vzpomínám si na svou tetu, kdy ona měla autonehodu, musela delší dobu být na invalidním vozíku a také si vzpomínám, že byla asi dva měsíce v kómatu, takže je potom logické, že chtěla mít opravdu něco perfektního, aby třeba mohla v pohodlí ležet, aby teta neměla dekubity. Víte vůbec, co jsou to dekubity? Jsou to proleženiny, proto je třeba nejlepší, když máte různé antidekubitní podložky.

Každý na vozíčku se chce cítit pohodlně.

Antidekubitní podložky do vozíku libelladesign.cz můžete také sehnat například na webové stránce libelladesign.cz, kde jsou různé produkty a další také ergoterapeutické pomůcky. Antidekubitní podložka do vozíku to znamená, že když tam bude člověk opravdu dlouhou dobu sedět, klidně i celý den, tak se mu nic nestane. Tyto podložky jsou opravdu ergonomické a velice pohodlné, jsou testované, navíc jejich materiál je opravdu hodně pevný a kvalitní, takže se nemusíte bát, že by po dvou hodinách sezení na tomto antidekubitní sedáku vás něco bolelo. Vezměte si, jak je velice nepohodlné, když třeba sedíte a tlačí vás kostrč anebo svaly na hýždích.

Pohodlí na vozíku je důležité.

Je to velice nepříjemné a já jsem tohle zažila. Byla jsem ve škole a zapomněla jsem si vzít podušku. Já mám totiž křivá záda, a tak mě bolí, když mám třeba záda podložená něčím tvrdým. A řeknu vám, že asi po dvaceti minutách sezení mě tak strašně bolela záda, a tak páteř a měla jsem otlaky na zádech, že se to nedalo vydržet. Takže jsem ráda, že existují různé ergoterapeutické pomůcky a pro lidi na vozíku také antidekubitní podložky do vozíku. Opravdu se vyplatí a jsou také hojně vyhledávané a také prodávané. Navíc antidekubitní podložky do vozíku se prodávají v různých velikostech a také cenových kategoriích.